Głosowanie


Zagłosuj na najciekawszy pomysł

Pomóż nam wybrać, którzy finaliści powinni wygrać realizację nieczywistej ceremonii ślubnej lub odnowienie przysiąg małżeńskich ze ŠKODA KAROQ.
To Ty decydujesz! Wystarczy, że oddasz głos na parę, który pomysł podoba Ci się najbardziej. Każda osoba może oddac jeden głos, więc zastanów się dobrze!
Ogłoszenie wyników nastąpi 26.07 br., a zwyczęzcami zostaną dwie pary z największą ilością głosów.

ŚLUB
Las i elfy
15
Wesele DIY
13
MARVELous Love
616
Kiedy kwitną szyszki Chmielu.
2894
Ślub na plaży nam się marzy!
2201
ODNOWIENIE PRZYSIĘGI
Na wsi wesele
118
Podniebne 30-lecie Alicji i Piotra
328
Grażyna i Henryk 50 lat później
113
i żyli długo i szczęśliwie - oczami naszych dzieci
45
PURE LOVE
4


Nasza filozofia


spróbuj inaczej ze Škodą karoq

ŠKODA KAROQ motywuje nas do robienia przeróżnych rzeczy w trochę inny sposób niż zwykle. Zarówno w życiu codziennym, jak i przy okazji wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju wydarzeń. Te drugie stają się bowiem jeszcze bardziej pamiętne, jeśli zadbamy o to, by były nieoczywiste.
ŠKODA KAROQ to zupełnie nowy, kompaktowy SUV, w którym absolutnie każdy poczuje się jak u siebie. Urzekająca, dynamiczna sylwetka i najnowsze rozwiązania technologiczne to cechy, które sprawiają, że ŠKODA KAROQ doskonale wpisuje się w charakterystykę rodziny ŠKODA.
poznaj bliżej skodę karoq

Kamila Romanow


Ceremonia w rękach
specjalistów

Kamila Romanow: organizatorka uroczystości ślubnych, założycielka agencji ślubnej Kamila Romanow weddings, autorka książki „Wasz wymarzony dzień”. Ekspertka ślubna w programach telewizyjnych radiowych oraz publikacjach prasowych.
Entuzjastka pięknych i wzruszających uroczystości ślubnych, które są ogromnym kapitałem emocjonalnym na przyszłe życie małżeńskie. Wierzy, że najważniejszym gościem przyjęcia weselnego jest para młoda, dlatego wspiera narzeczonych w przekonaniu, że warto, aby ten ważny dzień był spełnieniem ich marzeń.

Będzie pięknie!

- Kamila Romanow

Będzie pięknie!

- Kamila Romanow