Skodą KAROQ do ślubu


Dwa wesela, dwie szczęśliwe pary - zobacz, jak wyglądały obie uroczystości i jak bawili się goście oraz państwo młodzi. Działo się!Nasza filozofia


spróbuj inaczej ze Škodą karoq

ŠKODA KAROQ motywuje nas do robienia przeróżnych rzeczy w trochę inny sposób niż zwykle. Zarówno w życiu codziennym, jak i przy okazji wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju wydarzeń. Te drugie stają się bowiem jeszcze bardziej pamiętne, jeśli zadbamy o to, by były nieoczywiste.
ŠKODA KAROQ to zupełnie nowy, kompaktowy SUV, w którym absolutnie każdy poczuje się jak u siebie. Urzekająca, dynamiczna sylwetka i najnowsze rozwiązania technologiczne to cechy, które sprawiają, że ŠKODA KAROQ doskonale wpisuje się w charakterystykę rodziny ŠKODA.
poznaj bliżej skodę karoq

Kamila Romanow


Ceremonia w rękach
specjalistów

Kamila Romanow: organizatorka uroczystości ślubnych, założycielka agencji ślubnej Kamila Romanow weddings, autorka książki „Wasz wymarzony dzień”. Ekspertka ślubna w programach telewizyjnych radiowych oraz publikacjach prasowych.
Entuzjastka pięknych i wzruszających uroczystości ślubnych, które są ogromnym kapitałem emocjonalnym na przyszłe życie małżeńskie. Wierzy, że najważniejszym gościem przyjęcia weselnego jest para młoda, dlatego wspiera narzeczonych w przekonaniu, że warto, aby ten ważny dzień był spełnieniem ich marzeń.

Będzie pięknie!

- Kamila Romanow

Będzie pięknie!

- Kamila Romanow